Meny:
- Forside
- Presentasjon
- Bildearkiv
- Avisomtaler
- Tilbakemeldinger
- Turnèoversikt
- Andre aktiviteter
- Ta kontakt

Forestillinger:
- Laffen på telttur
- Jakten på lykken
- Den farlige artiskokken
- Flottenfeier  Lurendreier
- Laffen & Kikka i hundre
- I Eventyrland
- En venn er en venn…
- Ingenting å være
  redd for

- Ville veier og vrange skilt

- Med håret til værs

- Venner

- Hjertelig jul


 • Turnèplaner

  Turnèer og annen virksomhet:

 

Høst/vinter 2019


 

Turnèuker blir satt inn fortløpende...

scroll ned til aktuelle uke/dag for å følge med!


 

 "Ville veier og vrange skilt"

Uke 35 Hordaland

 

Dato - Sted:

26.08:  Hamre Grendaskule, Osterøy, kl.10

            Hjellvik Montessoriskule, Osterøy, kl.13

27.08:  Lonevåg skule, Osterøy, kl.08.40

            Fotlandsvåg skule, Osterøy, kl.11.15

            Hosanger Montessoriskule, Osterøy, kl.13.15

28.08:  Valestrand skule, Osterøy, kl.09.15

            Haus skule, Osterøy, kl.11.50

29.08:  Storebø skule, Austevoll, kl.10.15

            Kolbeinsvik Montessoriskule, Austevoll, kl.13.30

30.08:  Selbjørn skule, Austevoll, kl.10.15


 

 

 

Uke 37 Møre og Romsdal

Dato - Sted:

09.09:  Hessa skole, Ålesund, kl.09.30

            Åse skole, Ålesund, kl.12.00

10.09:  Emblem skole, Ålesund, kl.09.15

            Spjelkavik skole, Ålesund, kl.11.40

11.09:  Sellanrå skole, Molde, kl.09.30

            Kviltorp skole, Molde, kl.12.00

12.09:  Eide skole, Eide, kl.09.30

            Lyngstad skole, Eide, kl.12.00

13.09:  Innlandet skole, Kristiansund, kl.09.30

            Allanengen skole, Kristiansund, kl.12.00


 

 

Uke 38 Nordlandl

Dato - Sted:

16.09: Sortland barneskole kl.10.00
           Lamarka skole, Sortland, kl.13.00
17.09: Lødingen barneskole kl.10.00
           Liland skole, Evenes, kl.13.25
18.09: Røkland barneskole, Saltdal, k.10.30
           Rognan barneskole, Saltdal, kl.13.00
19.09: Mosjøen barneskole, Vefsn, kl.08.30
           Kulstad skole, Vefsn, kl.10.45
           Olderskog oppvekstsenter, Vefsn, kl.13.00
20.09: Berg skole, Sømna, kl.10.00


 

 

Uke 40 Trøndelag

Dato - Sted:

30.09: Byåsen skole, Trondheim, kl.09.30
           Berg skole, Tronheim, kl.12.30
01.10: Fosslia skole, Stjørdal, kl.09.00
           Lånke skole, Stjørdal, kl.12.00
02.10: Steinkjer barneskole kl.11.00
           Egge barneskole, Steinkjer, kl.13.00
03.10: Namdalseid skole kl.10.00
           Lauvsnes skole, Flatanger, kl.13.15
04.10: Kattem skole, Trondheim, kl.09.30
           Åsheim skole, Trondheim, kl.12.30


 

 

Uke 41 Akershus

Dato - Sted:

07.10: Marikollen amfi, Rælingen, kl.10
08.10: Training arena, Fornebu, kl.10
           Sandvika Folkets hus kl.12.30
09.10: Ski bibliotek kl.10
10.10: Nesodden Tangenten kl.10 + 12
11.10: Asker Frivillighetssentral/Hasselbakken kl 10 + 12


 

 

Uke 43 Rogaland

 

Dato - Sted:

 

21.10: Stangeland skole, Sandnes, kl.11.30 og 12.30
22.10: Sandved skole, Sandnes, kl.11.30 og 12.30
23.10: Sørbø skole, Sandnes, kl.09.30 og 11.45
24.10: Kyrkjevollen skole, Sandnes, kl.09.30
           Høle skole, Sandnes, kl.12
25.10: Smeaheia skole, Sandnes, kl.09
           Figgjo skole, Sandnes, kl.11.30


 

 

Uke 47 Sandefjord

Dato - Sted:

18.11.: Bokemoa skole kl.10
            Melsom skole kl.12.30
19.11.: Vennerød skole kl.09.30
            Ramsum skole kl.13
20.11.: Virik skole kl.09.15
            Store Berga skole kl.12
21.11.: Byskolen kl.10
            Framnes skole kl.13.15
22.11.: Krokemoa skole kl.10
            Haukerød skole kl.12.45

Trafikk-sikkerhetsutvalget

 


 

 

Uke 48 Sandefjord

   

Dato - Sted:

   

25.11.: Høyjord skole kl.10.10
            Andebu skole kl.13
26.11.: Unneberg skole kl.10
            Helgerød skole kl.13
27.11.: Mokollen skole (m/Mosserød skole) kl.09.30
            Sande skole kl.12
28.11.: Ormestad skole kl.10
            Gokstad skole kl.13
29.11.: Vesterøy skole kl.10
            Moe skole kl.13

 

Trafikk-sikkerhetsutvalget

 

Turnèen i Vestfold/Sandefjord er støttet av:

NAF avd. Søndre Vestfold


 

 

 

 


Vinter/vår 2019


 

 

 "Ville veier og vrange skilt"

 Uke 18 og 19

Dato - Sted:

04.05.19: Ski rådhus, Rådhusteateret kl.13
06.05.19: Grannes skole, Sola, kl.10
                Horpestad skole, Klepp, kl.13


 

 

 

 "Ville veier og vrange skilt"

 Uke 10 - Hedemark

Dato - Sted:

04.03: Vålbyen skole, Våler, kl.09.20
           Grue skole, Grue, kl.12.15
05.03: Korsmo skole, Sør-Odal, kl.09.30
           Sander skole, Sør-Odal, kl.11.50
06.03: Flisa skole, Åsnes, kl.09.30
           Sønsterud skole, Åsnes, kl.12.00
07.03: Jara skole, Åsnes. Kl.09.30
           Solør Montesorri skole, Åsnes, kl.12.00
08.03: Garvik skole, Nord-Odal, kl.09.30
           Sand sentralskole, Nord-Odal, kl.11.50


 

 

 

"En venn er en venn"

 Uke 3 - Stavanger

Dato - Sted:

14.01: Auglend skole kl.11.40 og 12.45
15.01: Jåtten skole kl.10.10 og 11.45
16.01: Kvaleberg skole kl.09.30
           Storhaug skole kl.12
17.01: Madlamark skole kl.09.45 og 11.45
18.01: Vaulen skole kl.11.15 og 12.30


 

 


Høst/vinter 2018


 

"Hjertelig jul"

Dato - Sted:

25.11: Valstrand kulturarena, Birkeland, kl.17
01.12: Froland bibliotek kl.12
08.12: Søgne bibliotek kl.13


 

 "Ville veier og vrange skilt"

 

 Uke 38 - Vestfold

Dato - Sted:

22.09: Horten bibliotek kl.13

 

 Uke 39 - Hordaland

Dato - Sted:

24.09: Ålvik skole, Kvam, kl.09.30
           Norheimsund skole, Kvam, kl.12.15
25.09: Øystese skole, Kvam, kl.09
           Strandebarm skole, Kvam, kl.12
26.09: Bjørndalsskogen skole, Bergen, kl.09.30
           Mathopen skole, Bergen, kl.11.50
27.09: Eidsvåg skole, Bergen, kl.09.30
           Flaktveit skole, Bergen, kl.12
28.09: Smørås skole, Bergen, kl.09.30
           Kaland skole, Bergen, kl.11.50

 

 Uke 40 - Trøndelag

Dato - Sted:

02.10: Rye skole, Trondheim, kl.08.45
           Nyborg skole, Trondheim, kl.11
03.10: Vestbyen skole, Namsos, kl.08.45
           Høknes skole, Namsos, kl.11.15
04.10: Høylandet skole, Høylandet, kl.09.45
           Kolvereid skole, Kolvereid, kl.13.30
05.10: Huseby skole, Trondheim, kl.09.30
           Tonstad skole, Trondheim, kl.12

 

Uke 42 og 43 - Møre og Romsdal

Dato - Sted:

15.10: Rensvik skole, Kristiansund, kl.10.15
           Bjerkelund skole, Kristiansund, kl.12.45
16.10: Dalabrekka skole, Kristiansund, kl.09.30
           Dale skole, Kristiansund, kl.12
17.10: Bud skole, Fræna, kl.09.30
           Tornes skole, Fræna, kl.12
18.10: Haukås skole, Fræna, kl.09.30
          Jendem skole, Fræna, kl.12.15
19.10: Tomrefjord skole, Vestnes, kl.09.30
           Helland skole, Vestnes, kl.11.45
22.10: Ringstad skole, Stranda, kl.09.30
           Sunnylven skole, Stranda, kl.12
23.10: Dalsfjord skole, Volda, kl.09.30
           Austefjord skole, Volda, kl.13.30
24.10: Ellingsøy skole, Ålesund, kl.09.30
           Stokke skole, Ålesund, kl.12
25.10: Flisnes skole, Ålesund, kl.09.30
           Larsgården skole, Ålesund, kl.12
26.10: Møre skole, Skodje, kl.09.30
           Ørskog skole, Ørskog, kl.12

 

Uke 44 - Rogaland

Dato - Sted:

29.10: Skadeberg skole, Sola, kl.08.30
           Iglemyr skole, Sandnes, kl.11.15
30.10: Hellvik skole, Eigersund, kl.09.30
           Husabø skole, Eigersund, kl.12
           m/ besøk fra Samfundet skole
31.10: Bø skole, Hå, kl.10.40
           Motland skole, Hå, kl.13.15
01.11: Ferkingstad skole, Karmøy, kl.09.45
           Sevland skole, Karmøy, kl.12.15
02.11: Rossabø skole, Haugesund, kl.09.30
           Skåredalen skole, Haugesund, kl.12

 

Uke 46 - Vestfold

Dato - Sted:

12.11: Kirkevoll skole, Re, kl.10.15
           Bjerkely skole, Re, kl.13
13.11: Røråstoppen skole, Re, kl.10.05
           Ramnes skole, Re, kl.12.15
14.11: Sentrum skole, Horten, kl.09.45 og 11.30
15:11: Granly skole, Horten, kl.09.45 og 11.30
16.11: Åsgården skole, Horten, kl.08.45
           Solerød skole, Re, kl.12

 

Uke 47 - Buskerud

Dato - Sted:

19.11: Madsebakken skole, Kongsberg, kl.09.15
           Gamlegrendåsen skole, Kongsberg, kl.11.45
20.11: Krøderen skiole, Krødsherad, kl.10
           Noresund skole, Krødsherad, kl.12.30
21.11: Heia skole, Lier, kl.09.30
           Henummarka skole, Lier, kl.12
22.11: Høvik skole, Lier, kl.10
           Gullaug skole, Lier, kl.12.30
23.11: Hegg skole, Lier, kl. 09.35
           Aronsløkka skole, Drammen. Kl.12


 

 


Vinter / vår 2018


 

"En venn er en venn"

 Uke 2 - Stavanger DKS

Dato - Sted:

08.01: Kvernevik skole kl. 09.30 og 11.00
09.01: Madlavoll skole kl. 09.30
           Hafrsfjord skole kl.12.15
10.01: Gausel skole kl. 09.40 og 11.30
11.01: Buøy skole kl. 09.00
           Skeie skole kl.11.30
12.01: Tjensvoll skole kl. 11.30 og 12.40


 

 "Ville veier og vrange skilt"

 Uke 3 - Buskerud FTU

Dato - Sted:

15.01: Veggli skole, Rollag, kl. 09.15
           Uvdal skole, Nore og Uvdal, kl. 12.15
16.01: Tuv oppvekstsenter, Hemsedal, kl.10.00
           Ulsåk oppvekstsenter, Hemsedal, kl. 12.30
17.01: Torpo skole, Ål, kl. 09.45
           Leveld skole, Ål, kl. 12.15
18.01: Nedre Ål skole, Ål, kl. 10.20
           Skattebøl skole, Ål, kl. 13.00
19.01: Nes skole, Nes, kl. 09.15
           Rødberg skole, Nore og Uvdal, kl. 12.35


 

 


Høst / vinter 2017

 

Turnèuker blir satt inn fortløpende...


 

"Hjertelig jul ",  uke 48 og 49 

Dato - Sted:

25.11: Vennesla bibliotek kl.12
27.11: Vennesla kulturhus kl.09.15 og 10.45
28.11: Evje bibliotek kl.18
29.11: Bykle samfunnshus kl.09
           Hovden grendehus kl.12.30
30.11: Søgne Gamle Prestegård kl.10 og 11.30
02.12: Lyngdal kulturhus kl.17
07.12: Kvinesdal kulturhus kl.17.30
09.12: Valstrand kulturarena, Birkenes, kl.14


 

Trafikkteateret "Ville veier og vrange skilt"

 

 Uke 36 - Møre og Romsdal   

Dato - Sted:

04.09: Åndalsnes skole, Rauma, kl.09.30
           Åfarnes skole, Rauma, kl.12.15
05.09: Bolsøya skole, Molde, kl.08.30
           Vågsetra skole, Molde, kl.11.45
06.09: Skjevik skole, Molde, kl.09.30
           Kvam skole, Molde, kl.12.15
07.09: Angvik skole, Gjemnes, kl.10
           Batnfjord skole, Gjemnes, kl.12.30
08.09: Gomalandet skole, Kristiansund, kl.09.30
           Nordlandet skole, Kristiansund, kl.11.45

 

 Uke 37 - Møre og Romsdal 

Dato - Sted:

11.09: Aspøya skole, Ålesund, kl.09.30
           Steinerskolen, Ålesund, kl.12
12.09: Hatlane skole, Ålesund, kl.09.30
           Lerstad skole, Ålesund, kl.12.15
13.09: Aure skole, Sykkylven, kl.09.30
           Sørestranda skole, Sykkylven, kl.12
14.09: Vikemarka skole, Ørsta, kl.09.15
           Vartdal skole, Ørsta, kl.12
15.09: Bratteberg skole, Volda, kl.09.15
           (Vikebygda skole kommer til Bratteberg)

 

 Uke 39 - Bergen

Dato - Sted:

25.09: Haukeland skole kl.09.30
           Hellen skole kl.12
26.09: Krohnengen skole kl.09.30
           Tertnes skole kl.12
27.09: Slettebakken skole kl.09.30
           Landås skole kl.12
28.09: Rolland skole kl.09.30
           Ådnemarka skole kl.12
29.09: Paradis skole kl.09.45
           Kringlebotn skole kl.12

 

 Uke 43 - Sør-Trøndelag

Dato - Sted:

23.10: Sodin skole, Kyrksæterøra, kl.10
           Vinjeøra skole, Vinjeøra, kl.12.15
24.10: Hunn skole, Overhalla, kl.09.30
           Grong skole, Grong, kl.12.15
25.10: Strindheim skole, Trondheim, kl.11 og kl.12
26.10: Flatåsen skole, Trondheim, kl.10 og kl.11
27.10: Ranheim skole, Trondheim, kl.08.45 og kl.09.45

 

 Uke 45 - Rogaland

Dato - Sted:

06.11: Avaldsnes skole, Karmøy, kl.09.30
           Kopervik skole, Karmøy, kl.12
07.11: Brakahaug skole, Haugesund, kl.10
           Kolnes skole, Karmøy, kl.12.20
08.11: Eiganes skole, Stavanger, kl.09.30
           Ganddal skole, Sandnes, kl.12
09.11: Ogna skole, Hå, kl.09.30
           Grøne Bråden skole, Egersund, kl.12.30

 

 Uke 47 - Vestfold

Dato - Sted:

20.11:  Haga skole, Sande, kl.09.30
            Selvik skole, Sande, kl.12
21.11:  Kjeldås skole, Sande, kl.09.30
            Galleberg skole, Sande, kl.11.55
22.11:  Sem skole, Tønsberg, kl.09.30
            Teie skole, Nøtterøy, kl.12
23.11:  Lindberg skole, Tjøme, kl.09.30
            Vestskogen skole, Nøtterøy, kl.12
24.11:  Sandeåsen skole, Tønsberg, kl.09.45
            Volden skole, Tønsberg, kl.12


 

 


Vinter / vår 2017

 

 

"En venn er en venn" i regi av Oslo DKS, uke 2, 5, 7, 10, 14 og 19

 Uke 2

Dato - Sted:

09.01: Bjørndal skole kl.10.30 og 12.00
10.01: Abildsø skole kl.10.30 og 12.00
11.01: Lindeberg skole kl.09.30
           Furuset skole kl.12.00
12.01: Ljan skole kl.09.30
           Lusetjern skole klo.12.00
13.01: Grefsen skole kl.09.30 og 10.45

 

 Uke 5

Dato - Sted:

30.01: Nordtvet skole kl.10.30 og kl.12
31.01: Trasop skole kl.10 og kl.12
01.02: Skøyen skole kl.10.30 og kl.12
02.02: Bolteløkka skole kl.12
03.02: Hasle skole kl.10.30 og kl.12.15

 

 Uke 7

Dato - Sted:

13.02: Vahl skole kl.11.40 og 12.40
14.02: Gran skole kl.10.30 og 12
15.02: Ruseløkka skole kl.10.30 og 12
16.02: Veitvet skole kl.10.30 og 12.15
17.02: Rødtvet skole kl.10.30 og 12

 

 Uke 10

Dato - Sted:

06.03: Bekkelaget skole kl.10.30 og 12.00
07.03: Bestum skole kl.10.30 og 12.00
08.03: Bjørnsletta skole kl.10.30 og 12.00
09.03: Ila skole kl.10.30 og 12.00
10.03: Godlia skole kl.10.30 og 12.00

 

 Uke 14

Dato - Sted:

03.04: Lakkegata skole kl.10.30 og 12
04.04: Bøler skole kl.10.30 og 12
05.04: Voksen skole kl.10.30 og 12
06.04: Ullevål skole kl.10.30 og 12
07.04: Marienlyst skole kl.10.30 og 12

 

 

 Uke 19

Dato - Sted:

08.05: Tiurleiken skole kl.10.15
           Oslo Montessoriskole kl.12.45
09.05: Lycee Francais Rene Cassin kl.10.30 og 12
10.05: St.Sunniva skole kl.10.30 og 12
11.05: Montessoriskolen Lyse kl.09.30
           Ryenberget skole kl.12
12.05: Voksentoppen skole kl.10.15


 

 

 


Høst / vinter 2016

 


 

"Hjertelig jul ", DKS Stavanger, uke 48 og 49 

Dato - Sted:

28.11:  Kvaleberg skole kl.09.30 og 11.30
29.11:  Våland skole kl.09.30 og 11.30
30.11:  Auglend skole kl.11.30 og 12.45
01.12:  Madlavoll skole kl.09.30
            Tjensvoll skole kl.12.30
02.12:  Jåtten skole kl.10 og 11.45
05.12:  Jåtten skole kl.09.30
            Vaulen skole kl.12.30
06.12:  Teinå skole kl.09 og 10.15


 

Trafikkteateret "Ville veier og vrange skilt"

 

 Uke 45  - Vestfold

Dato - Sted:

07.11: Vennerød skole, Stokke, kl.09.00
           Bokermoa skole, Stokke, kl.11.15
08.11: Melsom skole, Stokke, kl.09.00
           Ramsum skole, Stokke, kl.11.30
09.11: Presterød skole, Tønsberg, kl.09.30
           Husvik skole, Tønsberg, kl.12.00
10.11: Eik skole, Tønsberg, kl.09.15
           Vear skole, Stokke, kl.11.45
11.11: Ringshaug skole, Tønsberg, kl.09.15  og kl.10.15

 

 Uke 44  - Rogaland

Dato - Sted:

31.10: Rundevoll skole, Eigersund, kl.09.30
           Helleland skole, Eigersund, kl.12.00
01.11: Eide skole, Karmøy, kl.10.00
           Veavågen skole, Karmøy, kl.12.30
02.11: Førre skole, Tysvær, kl.09.00
           Lillesund skole, Haugesund, kl.12.00
03.11: Rosseland skole, Time, kl.09.30
           Lye skole, Time, kl.12.15

 

 Uke 42  - Sør-Trøndelag

Dato - Sted:

17.10: Buvik skole, Skaun, kl.09.15

           Børsa skole, Skaun, kl.11.45

18.10: Jakobsli skole, Trondheim, kl.09.30

           Brundalen skole, Trondheim, kl.12.15

19.10: Romolslia skole, Trondheim, kl.10

           Spongdal skole, Trondheim, kl.12.30

20.10: Gimse skole, Melhus, kl.09.30

            Hovin skole, Melhus, kl.12

21.10: Midtbygda skole, Oppdal, kl.09.30

           Aune skole, Oppdal, kl.12 (spilles i Oppdal kulturhus)

 

 Uke 40  - Hordaland

Dato - Sted:

03.10:  Leirvik skole, Stord, kl.09.30

            Langeland skole, Stord, kl.12

04.10:  Undarheim skole, Kvinnherad, kl.09.30

            Halsnøy skole, Kvinnherad, kl.12

05.10:  Malmanger skole, Kvinnherad, kl.09

            Uskedalen skole, Kvinnherad, kl.12.50

06.10:  Skogsvåg skole, Sund, kl.09.30

            Stranda skole, Sund, kl.12

07.10:  Ågotnes skole, Fjell, kl.09.30

            Foldnes skole, Fjell, kl.12

 Uke 37 og 38  - Møre og Romsdal

Dato - Sted:

12.09: Sellanrå skole, Molde, kl.09.30
           Kviltorp skole, Molde, kl.12
13.09: Midsund Montessorri skole, Midsund, kl.10
           Raknes skole, Midsund, kl.12.30
14.09: Nordbyen skole, Molde, kl.09.30
           Langmyra skole, Molde, kl.12.20
15.09: Eide skole, Eide, kl.10.30
           Lyngstad skole, Eide, kl.13
16.09: Innlandet skole, Kristiansund, kl.09.30
           Allanengen skole, Kristiansund, kl.12
19.09: Myklebust skole, Vanylven, kl.10
           Åheim skole, Vanylven, kl.12.55
20.09: Einedalen skole, Herøy, kl.09.30
           Ulsteinvik skole, Ulstein, kl.12
21.09: Bigset skole, Hareid, kl.08.45
           Hareid skole, Hareid, kl.11.20
22.09: Åse skole, Ålesund, kl.09.30
           Hessa skole, Ålesund. kl.12
23.09: Spjelkavik skole, Ålesund, kl.08.40
           Emblem skole, Ålesund, kl.11.15


 

 

Vinter / vår 2016

 

"En venn er en venn ", Vennesla, uke 17

Dato - Sted:

26.04: Kulturhuset, Vennesla, kl 10

             Kulturhuset, Vennesla, kl 12

27.04: Kulturhuset, Vennesla, kl 09.15


 

 

"En venn er en venn ", Oslo DKS, uke 16

Dato - Sted:

18.04: Lysejordet skole kl.10.30 og 12

19.04: Korsvoll skole kl.10.30 og 12

20.04: Stovner skole kl.10.30 og 12

21.04: Vestli skole kl.10.30 og 12

22.04: Vetland skole kl.09.30

22.04: Karlsrud skole kl.12


 

 

"En venn er en venn ", Oslo DKS, uke 10

Dato - Sted:

07.03: Tøyen skole kl.10.30 og 12
08.03: Disen skole kl.10.30 og 12
09.03: Sinsen skole kl.10.30 og 12
10.03: Bryn skole kl.11.30 og 12.30
11.03: Lutvann skole kl.10.30 og 12


 

 

"En venn er en venn ", Oslo DKS, uke 6

Dato - Sted:

08.02: Gamlebyen skole kl.09.30
           Uranienborg skole kl.12
09.02: Slemdal skole kl.10.30 og 12
10.02: Tonsenhagen skole kl.10.30 og 12
11.02: Ellingsrudåsen skole kl.11.20 og 12.30
12.02: Vålerenga skole kl.10.30 og 12


 

 

"En venn er en venn ", Kristiansand  DKS, uke 7

Dato - Sted:

15.02: Strømme skole kl.09.15
           Tordenskjoldsgate skole kl.12
16.02: Dvergsnes skole kl.10 og 12.15
18.02: Kringsjå skole kl.09
           Justvik skole kl.12
19.02: Flekkerøy skole kl.09 og 10


 

 

Uke 3: 19. - 20. - 23. januar

Dato - Sted:

19.01: Sande kommune
           Sande ungd.skole, kantinen, kl.09.45
20.01: Hundvåg skole, Stavanger, kl.09.30
           Sviland skole, Sandnes, kl.12
23.01: Kilden Teaterhus, Kr.Sand, kl.13


 

 

"En venn er en venn ", Oslo DKS, uke 2

Dato - Sted:

11.01.16: Munkerud skole
                Spilles på Nordseter skole kl.09.50 og 11.35
12.01.16: Toppåsen skole kl.09.30
                Nøklevann skole kl.12
13.01.16: Den Norsk-Tyske bikulturelle skole kl.09.30
                Marienlyst skole kl.12
14.01.16: Ekeberg skole kl.10.15 og 12.00
15.01.16: Manglerud skole kl.10.30 og 12.00


 

 


Høst / vinter 2015

 

Turnèuker blir satt inn fortløpende...


 

 

"Hjertelig jul ", DKS Stavanger  + kulturhus/lørdagsteater

 

 Kulturhus/lørdagsteater

Dato - Sted:

14.11.: Kilden teater- og konserthus, Kristiansand, kl.13

21.11.: Arendal kulturhus, Lille Torungen, kl.13

28.11.: Minne kultursenter, Åseral, kl.13

 DKS Stavanger

 Uke 48

Dato - Sted:

23.11.: Vaulen skole, kl.11.15 og 12.30

24.11.: Vaulen skole, kl.09

            Kampen skole, kl.12

25.11:  Kvernevik skole, kl.10 og 11.30

26.11.: Storhaug skole, kl.09

            Nylund skole, kl.12

27.11.: Skeie skole, kl.10.45 og 11.45

 Uke 49

Dato - Sted:

30.11.: Sunde skole, kl.09.40 og 11.20

01.12.: Gautesete skole, kl.11.30

             (spilles på Gausel skole)

            Gausel skole, kl.12.50

02.12.: Gausel skole, kl.09.40 og 11.30

03.12.: Hundvåg skole, kl.09.00

             Lunde skole, kl.12

04.12.: Madlamark skole, kl.10 og 11.30

            m/ besøk fra ATO Gosen

 Uke 50

Dato - Sted:

07.12.: Vardenes skole, kl.09.40 og 11.30

08.12.: Byfjord skole, kl.09.30 og 12

09.12.: Eiganes skole, kl.09.45 og 11.30


 

 

Trafikkteateret "Ville veier og vrange skilt"

 

 Uke 37 - Møre og Romsdal

Dato - Sted:

07.09.: Sylte skole, Fræna kl.09.30
            Haukås skole, Fræna kl.11.45
08.09.: Bud skole, Fræna kl.09.30
            Hustad skole, Fræna kl.12.15
09.09.: Bruhagen skole, Averøy kl.09.30
            Henda skole, Averøy kl.12.00
10.09.: Meek skole, Averøy kl.09.30
            Utheim skole, Averøy kl.12.00
11.09.: Dalabrekka skole, Kr.Sund kl.09.30
            Dale skole, Kr.Sund kl.12.00

 Uke 39 - Møre og Romsdal / Vennesla

Dato - Sted:

21.09.: Valle skole, Skodje, kl.11.30
            Skodje skole, SFO, kl.14.30
22.09.: Ellingsøy skole, Ålesund, kl.09.30
            Stokke skole, Ålesund, kl.12.30
23.09.: Flisnes skole, Ålesund, kl.09.30
            Larsgården skole, Ålesund, kl.12.00
24.09.: Fiskarstrand skole, Sula, kl.09.30
            Langevåg skole, Sula, kl.12.00
25.09.: Måseide skole, Sula, kl.09.00
            Solevåg skole, Sula, kl.11.30

26.09.  Vennesla Kulturhus (foajèen) kl.12.

 Uke 42 - Hordaland

Dato - Sted:

14.10.: Alversund skule, Lindås, kl.09.30

             Eikanger skule, Lindås, kl.12.00

15.10.: Lindås skule, Lindås, kl.09.30

             Kaland skule, Austrheim, kl.12.00

16.10.: Seim skule, Lindås, kl.09.30

             Knarvik skule, Lindås, kl.11.50

 Uke 43 - Sør-Trøndelag

Dato - Sted:

19.10.: Saksvik skole, Malvik, kl.09.30

            Vikhammer skole, Malvik, kl.12.00

20.10.: Hommelvik skole, Malvik, kl.09.00

            Sveberg skole, Malvik, kl.11.30

21.10.: Bispehaugen skole, Trondheim, kl.09.30

            Åsvang skole, Trondheim, kl.12.30

22.10.: Eberg skole, Trondheim, kl.10.00

            Sjetne skole, Trondheim, kl.12.30

23.10.: Rosten skole, Trondheim, kl.09.30

            Stabbursmoen skole, Trondheim, kl.12.15

 Uke 46 - Rogaland

Dato - Sted:

09.11.: Frøyland skole, Time komm.  kl.10.15

            Bryne skole, Time komm.  kl.13

10.11.: Hafrsfjord skole, Stavanger,  kl.09

            Bokn skole, Bokn komm.  kl.13

11.11.: Førre skole, Tysvær,  kl.09

            Tysværvåg skole, Tysvær, kl.11.30            

 

 Uke 47 - Hordaland

Dato - Sted:

17.11.: Skjold skole, Bergen, kl.09.45

            Søreide skole, Bergen, kl.12.45

18.11.: Vaksdal skule, Vaksdal, kl.09

            Dale skule, Vaksdal, kl.11.30 


 


Vinter/vår 2015

 

Turnèuker blir satt inn fortløpende...


 

 

Oslo DKS uke 18, 20 og 23

 

 Uke 18

Dato - Sted:

27.04: Skøyen skole kl. 10.30 og 12.15

28.04: Ullevål skole kl.10.30 og 12.00

29.04: Ljan skole kl.09.30

           Ruseløkka skole kl.12.00

30.04: Bestum skole kl.10.30 og 12.00

 

 Uke 20

Dato - Sted:

11.05: Hasle skole kl.10.30 og 12.00

12.05: Maridalen skole kl.09.00

           Berg skole kl.12.00

13.05: Bjørnsletta skole kl.09.00

           Lambertseter skole kl.12.00

 

 Uke 23

Dato - Sted:

01.06: Ryenberget skole kl. 10

 

 

 

 

Oslo DKS uke 3, 7 og 11

 Uke 3

Dato - Sted:

12.01: Kampen skole kl.10.30 og kl.12

13.01:  Ila skole kl.09

            Sagene skole kl.12

14.01:  Bolteløkka skole kl.09

            Majorstuen skole kl.12

15.01:  Bøler skole kl.10.30 og kl.12

16.01:  Linderud skole kl.10.30 og kl.12

 

 Uke 7

Dato - Sted:

09.02:  Bjørndal skole kl.09.30

             Stenbråten skole kl.12.15

10.02:  Prinsdal skole kl.09.30

            Lusetjern skole kl.12.30

11.02:  Abildsø skole kl.09

            Trosterud skole kl.12.15

12.02:  Jeriko skole kl.09

            Linderberg skole kl.12

13.02:  Furuset skole kl.09.40

            Bakås skole kl.12

 

 Uke 11

Dato - Sted:

09.03:  Rommen skole kl.09

             Tiurleiken skole kl.12

10.03:  Grefsen skole kl.10.30 og kl.12

11.03:  Bekkelaget skole kl.10.30 og kl.12

12.03:  Nordtvet skole kl.09

            Rødtvet skole kl.12

13.03:  Trasop skole kl.10.30 og kl.12


 

 

Vennesla uke 5

Dato - Sted:

30.01: Kultursalen kl.10 og kl.12

31.01: Biblioteket kl,12


 

 


Høst / vinter 2014:

 

Turnèuker blir satt inn fortløpende...


 

 

 

 

Trafikkteater til Rogaland i uke 46

Dato - Sted:

10.11: Grinde skole, Tysvær, kl.09.30

           Førland skole, Tysvær, kl.12.30

11.11: Frakkagjerd skole, Tysvær, kl.11.00

           Straumen skole, Tysvær, kl.13.30

12.11: Åkra skole, Karmøy, kl.10.00

           Kolnes skole, Karmøy, kl.12.30

13.11: Harestad skole, Randaberg, kl.09.45

           Goa skole, Randaberg, kl.12.15

14.11: Grødem skole, Randaberg, kl.09.20  (flyttet til tirsdag 28.okt.)

           Sokndal skole, Sokndal, kl.13.00   (flyttet til tirsdag 28.okt.)


 

 

 

DKS Kristiansand uke 43

Dato - Sted:

20.10:  Hellemyr skole kl.10.30 og 12

21.10:  Krossen skole kl.09.30

            Torridal skole kl.12

22.10:  Ve skole kl.09.30

            Wilds Minne skole kl.12.10

            med besøk fra Den Internasjonale Skole

23.10:  Vardåsen skole kl.09.30

            Sjøstrand skole kl.12

24.10:  Hånes skole kl.09

            Karuss skole kl.12

            med besøk fra Vågsbygd skole


 

 

 

"Ville veier og vrange skilt" til Hordaland i uke 39 og Sør-Trøndelag i uke 42

 Uke 39:

Dato - Sted:

29.09: Sveio skole, Sveio, kl.09 og kl.10

30.09: Moster skole, Bømlo, kl.09.30

           Svortland skole, Bømlo, kl.12

01.10: Granvin skole, Granvin, kl.08.40

           Voss kulturhus, Voss, kl.11.15 og kl.12.30

02.10: Davanger skole, Askøy, kl.09.30

           Hop skole, Askøy, kl.12

03.10: Fedje skole, Fedje, kl.10.30

 

 Uke 42:

Dato - Sted:

13.10:  Røros skole, Røros,  kl.09.30

            Hov skole, Holtålen, kl.13

14.10:  Stavset skole, Trondheim, kl.10

            Okstad skole, Trondheim kl.12.45

15.10:  Strindheim skole, Trondheim, kl.11 og kl.12

16.10:  Tanem skole, Klæbu, kl.09.30

            Sørborgen skole, Klæbu, kl.11.45

17.10:  Brekkåsen skole, Melhus, kl.09

            Støren skole, Midtre Gauldal, kl.12


 

 

 

Trafikkteater til Møre og Romsdal i uke 36 og 37

 Uke 36:

Dato - Sted:

01.09: Eidsvåg skole kl.08.45

           Vågsetra skole kl.11.30

02.09: Kvam skole kl.10.00

           Skjevik skole kl.12.45

03.09: Gomalandet skole kl.09.30

           Bjerkelund skole kl.12.00

04.09: Nordlandet skole kl.09.30

           Rensvik skole kl.12.00

05.09: Tredal skole kl.10.00

           Sande skole kl.12.30

 

 Uke 37:

Dato - Sted:

08.09: Aspøya skole kl.09.45

           Hatlane skole kl.12.15

09.09: Volsdalen skole kl.09.45

           Lerstad skole kl.12.15

10.09: Vikemarka skola kl.09.30

           Hovden skole kl.12.00

11.09:   ?

           Bratteberg skole kl.12.30

12.09: Ullavik skole kl.09.30

           Aure skole kl. 12.00


 

 


Vinter / vår 2014:

 

Turnèuker blir satt inn fortløpende...


 

 

Oslo DKS uke 25

Dato - Sted:

16.06: Bjørndal skole kl.09.00

            Stenbråten skole kl.12.00

17.06: Bekkelaget skole kl.09.00

           Sagene skole kl.12.00

18.06: Prinsdal skole kl.09.00

19.06: Abildsø skole kl.09.00

           Bøler skole kl.12.00


 

 

Nord-Trøndelag uke 21

Dato - Sted:

21.05: Namsos kulturhus kl.11

            Snåsa samfunnshus  kl.18

22.05: Dampsaga kulturhus, Steinkjer kl.10

            Grong samfunnshus kl.18

23.05: Inderøy kulturhus kl.10


 

 

Oslo DKS, turnè fra 5. mai 2014

Dato - Sted:

05.05: Disen skole kl 10 + 12

06.05: Lysejordet skole kl.10 + 12.10

07.05: Vahl skole kl.09

           Lakkegata skole kl.12

08.05: Stovner skole kl.10 + 12

09.05: St.Sunniva skole kl.09

           Den norsk-tyske bikulturelle skole  kl.12


 

 

Kristiansand DKS i uke 18

Dato - Sted:

28.04: Vardåsen skole kl.09.45 og 11.45

29.04: Åsane skole kl.10


 

 

Oslo DKS, turnè fra 31. mars 2014

Dato - Sted:

31.03: Ekeberg skole kl.09.45 + kl.11.00

01.04: Vålerenga skole kl.11.45 + kl.13.15

02.04: Gamlebyen skole  kl.09.00

           Tøyen skole kl.12.00

03.04: Uranienborg skole kl.11.00 + kl.12.30

04.04: Sinsen skole kl.10.30 + kl.12.00

 


 

 

Oslo DKS, turnè fra 20. januar 2014

Dato - Sted:

20.01: Munkerud skole kl.10 + kl.12

21.01: Toppåsen skole  kl.09

           Manglerud skole kl.12

22.01: Lutvann skole kl.09

           Bryn skole kl.12

23.01: Ellingsrudåsen skole  kl.09

           Gran skole kl.12

24.01: Slemdal skole kl.10 + kl.12

 


 

 


Høst / vinter 2013:

 

"Hjertelig jul" i Vest- og Aust-Agder

Dato - Sted:

26.11: Bykle samfunnsal kl.13

            Valle, soknehuset på Rysstad kl.17

28.11: Søgne Gamle Prestegård kl.10 og 11.30

30.11: Åseral, Kyrkjebygda, kl.12

            Flekkefjord kino kl.17

14.12: Lyngdal kulturhus kl.17

15.12: Grimstad kulturhus kl.15


 

 

 

 Turnè i Telemark uke 47: "Ville veier og vrange skilt"  

Dato - Sted:

18.11: Tveten skole, Porsgrunn, kl.09.30

           Brevik skole, Porsgrunn, kl.12

19.11: Stigeråsen skole, Skien, kl.09.15

           Åfoss skole, Skien, kl.12

20.11: Kjørbekkhøgda skole, Skien, kl.09.15

           Herre skole, Bamble, kl.12

21.11: Drangedal skole, kl.09.30

           Kroken skole, Drangedal, kl.12

22.11: Kviteseid skole, kl.09.30

           Tveit skole, Nissedal, kl.13.30


 

 

 

"Ville veier og vrange skilt" i Rogaland uge 45:

Dato - Sted:

4.11: Nygård skole, Lund  kl. 09 

         Heskestad skole, Lund  kl. 12

5.11: Ålgård skole, Gjesdal  kl. 08.45

         Austrått skole, Sandnes  kl. 11.30

6.11: Hana skole, Sandnes  kl. 09.30

         Aspervika skole, Sandnes  kl. 12

7.11: Austrheim skole, Haugesund kl. 09.30

         Hauge skole, Haugesund  kl. 12

8.11: Hundvåg skole, Stavanger  kl. 09

         Buggeland skole, Sandnes kl. 12

 


 

 

 

 "I Eventyrland" til  DKS Kristiansand i uke 43:

Dato - Sted:

21.10: Dvergsnes skole kl. 10.15 og 12

22.10: Fagerholt skole   kl. 10.15 og 11.45

23.10: Hellemyr skole    kl. 10.15.og 11.45

24.10: Flekkerøy skole   kl. 09.45 og 11.40

25.10: Justvik skole        kl.09

           Karuss skole        kl.11.40

 


 

 

Trafikkteater til Sør-Trøndelag i uke 37:

Dato - Sted:

09.09:  Hårberg skole, Ørland, kl.09.30

            Botngård skole, Bjugn, kl.12

10.09:  Vanvikan skole, Leksvik, kl.09.30

            Åsly skole, Rissa, kl.12

11.09:  Solbakken skole, Trondheim, kl.09.30

            Vikåsen skole, Trondheim,  kl.12.30

12.09:  Nidarvoll skole, Trondheim, kl.09.30

            Steindal skole, Trondheim, kl.12

13.09 Gimse skole, Melhus, kl.09.30

            Lundamo skole, Melhus,kl.12

 


 

 

 "I Eventyrland" til  DKS Kristiansand i uke 36:

Dato - Sted:

02.09:  Kringsjå skole kl.09

            Mosby skole kl.12

03.09:  Presteheia skole kl.09

            Sjøstrand skole kl.12

04.09:  Wilds Minne skole kl.09 og kl.11

            Besøk fra Kristiansand Internasjonale skole kl.09

05.09:  Slettheia skole kl.09

            Ve skole kl.12

06.09:  Strømme skole kl.09 og kl.12

 


 

Trafikkteater til Møre og Romsdal i uke 35:

Dato - Sted:

26.08: Batnfjord skole, Gjemnes,  kl.10

           Angvik skole, Gjemnes, kl.13

27.08: Allanengen skole,  Kristiansund,  kl.09.30

           Frei skole, Kristiansund, kl.12

28.08: Kviltorp skole, Molde, kl.09.30

           Sellanrå skole, Molde, kl.12.30

29.08: Blindheim skole, Ålesund, kl.09.30

           Åse skole, Ålesund, kl.12

30.08: Innfjorden skole, Rauma, kl.09.30

           Åndalsnes skole, Rauma, kl.12

 


 


Vinter / vår 2013:

Turnèuker blir satt inn fortløpende...


 

DKS-turnèer med eventyrforestilling !

 Nord-Trøndelag uke 11 - Agder uke 15 - Stavanger uke 17 og 19 - Oslo uke 20 og 21:

Spilleplan Oslo uke 21:

Dato - Sted:

21.05: Kjelsås skole kl.10 og 11.30
22.05: Stig skole kl.09.00
            Haugen skole kl.12.00
23.05: Smestad skole kl.10 og 11.30
24.05: Kringsjå skole kl.09.00
            Maridalen skole kl.12.00

Spilleplan Oslo uke 20:

Dato - Sted:

13.05: Veitvet skole kl.12.00
14.05: Grünerløkka skole kl.10 og 11.30
15.05: Lilleborg skole kl.09.00
            Møllergata skole kl.12.00
           

Spilleplan Stavanger uke 19:

Dato - Sted:

06.05: Jåtten skole kl.09 og 10.15
07.05: Teinå skole m besøk fra
            Tasta + Tastarustå skole kl.09.30
            Byfjord skole kl.12.30
08.05: Eiganes skole kl.09.00
            Vaulen skole kl.11.30

Spilleplan Stavanger uke 17:

Dato - Sted:

22.04: Hafrsfjord skole kl. 09.00 + 11.10
             Besøk fra Vaulen skole til siste forest.
23.04: Nylund skole kl. 10.00 + 11.30
             Besøk fra Storhaug skole til siste forest.
24.04: Hundvåg skole kl. 09.30 + 11.30
             Besøk fra Skeie skole til siste forest.
25.04: Johannes læringssenter kl. 09.15
             Besøk fra Nylund og Åmøy skole
             Kampen skole kl. 12.00
             Besøk fra Våland skole
26.04: Tjensvoll skole kl. 09.30 + 11.30
             Besøk fra Auglend skole til siste forest.

Spilleplan Agder uke 15:

Dato - Sted:

10.04: Flekkefjord kino kl. 10

11.04: Søgne Gamle Prestegård kl. 10 + 11.30

12.04: Marnar Aula i Øyslebø kl. 09.45

Spilleplan Nord-Trøndelag uke 11:

Dato - Sted:

11.03: Bangsund skole, Namsos kl.10.45
             Bjørkly skole, Namsos kl.13.30
12.03: Namsos barneskole kl.09.45
13.03: Høknes skole, Namsos kl.10.30 + 12.30
14.03: Vestbyen skole, Namsos kl.10
15.03: Sørenget oppv.senter, Namsos kl.09.15
            Otterøy skole, Namsos kl.12


 

Til Oslo DKS med "Laffen og Kikka i Eventyrland", uke 9:

Dato - Sted:

25.02: Kastellet skole kl.09
             Nordstrand skole kl.12
26.02: Tåsen skole kl.10.30
            Tåsen skole kl.11.45
27.02: Vinderen skole kl.09
             Marienlyst skole kl.12
28.02: Lambertseter skole kl.09
            Ljabruskolen kl.12
01.03: Bygdøy skole kl.09
             Lilleaker skole kl.12

 


 

 

Til Oslo DKS med "Laffen og Kikka i Eventyrland", uke 2:

Dato - Sted:

07.01: Høyenhall skole (Østensjø)  kl.09
            Karlsrud skole (Nordstrand)  kl.12
08.01: Løren skole (Bjerke)  kl.10.15 og 12
09.01: Bjølsen skole (Sagene)  kl.10 og 11.30
10.01: Skjønnhaug skole (Alna)  kl.09
            Grorud skole (Grorud)  kl.12.15
11.01: Oppsal skole (Østensjø)  kl.09
            Østensjø skole (Østensjø)  kl.12.30

 

 


Høst / vinter 2012:


 

"Hjertelig jul"

Dato - Sted:

25.11: Kjettingen, Mandal    kl.14.30
01.12: Kilden, Kristiansand kl.13
03.12: Kilden,           "             kl.10
04.12: Moi kino                       kl.11
05.12: Kilden, Kristiansand kl.10
06.12: Kilden,           "             kl.10
11.12: Songdalen bibliotek  kl.18
15.12: Kilden, Kristiansand kl.13


 

 

Den Kulturelle Skolesekken i Oslo, uke 45

Dato - Sted:

5.11: Grindbakken skole kl.09
          Svendstuen skole kl.12
6.11: Høybråten skole kl.10 + 11.30
7.11: Mortensrud skole kl.09
          Seterbråten skole kl.12
8.11: Nøklevann skole kl.10 + 11.30
9.11: Rustad skole kl.09
          Klemetsrud skole kl.12


 

Trafikkteater til Telemark i uke 43

Dato - Sted:

22.10: Moflata skole, Skien kl.11.30 + 12.30
23.10: Helle skole, Kragerø kl.11
            Sannindal skole, Kragerø kl.13.40
24.10: Tveiten skole, Notodden kl.09
            Sætre skole, Notodden kl.12.15
25.10: Rønholt skole, Bamble kl.10
            Rugtvedt skole, Bamble kl.12.45
26.10: Stridsklev skole, Porsgrunn kl.09.45
            Myrene skole, Porsgrunn kl.12


Den Kulturelle Skolesekken i Kristiansand, uke 42

Dato - Sted:

15.10: Solholmen + Krossen skole
            Spilles på Solholmen kl.09.00
            Torridal skole kl.12.00
16.10: Lovisenlund skole kl.09.00
            Tordenskjoldsgate + Samfundet skole
            Spilles på Tordenskjoldsgate kl.12.00
17.10: Torkelsmyra + Voie skole
            Spilles på Torkelsmyra kl.09.00
             Vågsbygd skole kl.11.30
18.10: Øvre Slettheia skole kl.09.00
            Karl Johans Minne kl.12.00


 

Spilleplan uke 39, Sør-Trøndelag

Dato - Sted:

24.09: Aune skole kl.09.30
            Vollan skole kl.12.00
25.09: Voll skole kl.09.30
            Berkåk skole kl.12.10
26.09: Årlivoll skole kl.09.30
            Orkanger skole kl.12.00
27.09: Spongdal skole kl.09.30
            Nypvang skole kl.12.00
28.09: Utleira skole kl.09.00
            Utleira skole kl.10.00


 

Spilleplan uke 35, Møre og Romsdal

Dato - Sted:

27.08: Langmyra skole kl.09.30
            Nordbyen skole kl.12.00
28.08: Nordsmøla skole kl.09.00
            Bakkamyra skole kl.12.30
29.08: Allanengen skole kl.09.30
            Dalabrekka skole kl.12.15
30.08: Spjelkavik skole kl.09.05
            Hessa skole kl.11.30
31.08: Tomrefjord skole kl.09.00
             Helland skole kl.11.30

 

 


 

 

 

                                                                                                                    

                                  Leif Fjelldal · Lohneveien 110, 4642 Søgne · Tlf. 41 31 08 58